Pragniesz zadbać o bezpieczeństwo własne i/lub swoich pracowników?

Dla Regera BHP nie ma nic ważniejszego niż zapewnienie wysokiego poziomu ochrony zdrowia i życia dzięki zastosowaniu produktów z naszej oferty.

Niezależnie od branży, czy jest to budowlana, spożywcza, medyczna, kosmetyczna – żadne potrzeby nie są dla nas tak ważne, jak Twoje. A ponieważ z własnego doświadczenia wiemy, jak kłopotliwe może być znalezienie odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego oraz innych środków ochrony indywidualnej; wszystko, czego potrzebujesz, Regera dostarczy prosto pod Twoje drzwi.

Dzięki temu, że rozpoczynamy swoją przygodę z e-sprzedażą produktów BHP, oferujemy świeże spojrzenie na potrzeby w branży. W sklepie Regera każdy klient jest traktowany indywidualnie, ponieważ nie mamy utartych od lat schematów; co pozwala nam lepiej się poznać i spełniać Państwa oczekiwania. Ciągła chęć rozwoju poszerza nasze horyzonty, a co za tym idzie portfolio produktów oferowanych dla Państwa każdego dnia.

Determinacja napędza nas do świadczenia naszym klientom usług najwyższej jakości.

Nasz Team

Monika Chodkiewicz
Specjalistka ds. BHP, inspektor ppoż.

Wielbicielka zwierząt i pieszych wycieczek na łonie natury. W wolnej chwili lubi poczytać dobrą książkę.

Łukasz Ożdziński
Specjalista e-commerce

Pasjonat zdrowego trybu życia, miłośnik dobrego kina. Wolny czas poświęca na zdobywanie nowych umiejętności technicznych.