Zakupy w naszym sklepie są równie bezpieczne, co w tradycyjnym sklepie.
A oto, dlaczego:

Na stronach naszego sklepu prezentujemy pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o firmie Re-gera Łukasz Ożdziński – właścicielu sklepu regera.pl. Niczego nie ukrywamy, działamy uczciwie, tak więc nie mamy czego się wstydzić.

Proces składania zamówienia w sklepie jest realizowany w szyfrowanym połączeniu SSL, gwarantowanym przez ważny certyfikat. Informacje o certyfikacie sprawdzisz klikając, podczas składania zamówienia, na ikonkę „kłódki”, znajdującej się po lewej stronie nazwy w pasku adresu.

Stosujemy się do wytycznych dot. ochrony danych osobowych, zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Ponadto, na życzenie, usuniemy Twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji. Więcej o ochronie danych osobowych w Polityce Prywatności sklepu.

Bezpieczeństwo płatności online gwarantują nie tylko systemy bankowe, ale i regulacje prawne; np. certyfikaty PCI DDS, które nakładają określone wymagania na banki i systemy płatnicze. Transakcje internetowe również są szyfrowane protokołem SSL. W 2019 roku Unia Europejska wymusiła na bankach dodatkowe formy autoryzacji płatności.

Stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa polskiego umożliwiając konsumentom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
Procedura zwrotu z tytułu odstąpienia od umowy sprzedaży.

Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu możesz, a nawet powinieneś, w obecności kuriera sprawdzić jej stan (wykluczając uszkodzenie) oraz zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie obawiaj się, że stracisz pieniądze przedpłacone na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wysyłamy zamówienie ponownie albo zwracamy wartość przedpłaty.

Na każdym etapie składania zamówienia jesteś informowany o jego kosztach (np. transportu). Niczego nie ukrywamy, a naszym celem nie jest skazywanie klienta na domysły. Kupując u nas nie zaskoczą Cię żadne „dodatkowe, nieprzewidziane koszty”.